Týmová pravidla

1. Rodiče omlouvají hráče z tréninku, zápasu nebo turnaje co nejdříve formou SMS, mailu nebo osobně (+ předpokládaná doba nepřítomnosti).

2. Sraz na trénink je nejpozději 15 minut před jeho začátkem v šatně.

3. Do kabiny mají přístup pouze hráči a realizační tým.

4. Rodiče vstupují do kabiny pouze se svolením trenérů.

5. Přístup na hřiště v době utkání nebo tréninku mají pouze hráči a realizační tým.

6. Rodiče a ostatní příbuzní neudělují hráčům při tréninku a utkání žádné pokyny (např. přihraj, co děláš, proč nevystřelíš, odkopni to apod.)!!!

7. Při zápasech a hlavně turnajích dohlížejí na stravovací a pitný režim kluků pouze trenéři (tzn. - nekupovat klukům cokoliv bez "požehnání" trenérů).

8. Každý hráč nosí potřebné hráčské vybavení na trénink a zápas v perfektním stavu (kopačky, chrániče, sportovní lahev s pitím, vhodné občerstvení na zápas nebo turnaj, sportovní oblečení s ohledem na počasí a délku sportovní akce).

9. Jestliže máme klubové oblečení, tak je nezbytné ho na zápasy, příp. tréninky nosit.

10. Pokud je třeba zodpovědět nějaký dotaz nebo vyřešit nějaký problém, obraťte se ihned na trenéry, aby bylo možné věc společně vyřešit!

respect_back_complet_-_misto_na_logo.jpgrespect_front_complet_-_misto_na_logo.jpg